Najlepsze suplementy diety

Zastanawiasz się czasami jak zweryfikować jakość suplementów diety dostępnych na rynku? Mnogość firm, marek nie ułatwia wyboru. Reklamy przekonują nas, że ten oto specyfik jest najlepszy i tylko on pomoże Ci na interesujące Ciebie dolegliwości czy uzupełni braki składników odżywczych, witamin czy minerałów. Czy jest sposób by sprawdzić jakie aktywne składniki zawierają oraz jaki one mają faktyczny wpływ na zdrowie?

Przeglądając strony internetowe napotykasz się na reklamy i opisy róznych suplementów diety. Zachęcają Ciebie do zakupu, wypróbowania najlepszego środka na … Wiele z nich faktycznie jest dobrych i można liczyć, że pomogą.

Jak jednak sprawdzić ich zawartość?

Ilość substancji czynnych?

Działanie poszczególnych składników?

Okazuje się, że istnieje strona, na której znaleźć można opisy ogromnej ilości suplementów i ich składników. W ponad 20 językach opisują bardziej i mniej popularne produkty. Nawet jeżeli nie znajdziesz tego konkretnego to znając skład możesz dowiedzieć się prawdy o jego działaniu.

Na stronie: https://the-best-supplements.com/ znajdziesz opisy kilkuset składników wraz odnośnikami do artykułów naukowych oraz badań na ludziach i zwierzętach. Rzetelna wiedza dotycząca substancji organicznych, ziół, roślin w jednym miejscu.

Autorzy strony uzupełniają wiedzę cały czas. Gdy tylko pojawiają się jakieś nowe badania umieszczają je by można było korzystać z aktualnej wiedzy. Obiektywność jest gwarantowana, niezależnie czy opisywany suplement kosztuje kilka czy kilkaset zł opisywany jest z taką samą starannościa.

Źródła wiedzy

Autorzy strony The Best Supplements korzystają z zaufanych baz wiedzy takich jak:

ale także z tych bardziej przyjaznych dla użytkownika jak Wikipedia: https://en.wikipedia.org/.

Selekcja produktów i danych

Redakcja portalu The Best Supplements przykłada ogromną wagę dla jakości gromadzonych danych. Rzetelność informacji jest celem nadrzędnym. W drugiej kolejności jest ilość opisywanych składników a dopiero trzecim konkretnych produktów (suplementów).

Z tego też powodu baza nie zawiera jeszcze wielu, szczególnie tych mniej popularnych specyfików, natomista te co się na stronie znajdują opisane są bardzo starannie.

Potwierdzeniem tego jest fakt, że baza zawiera zdecydowanie więcej artykułów naukowych niż produktów i składników razem wziętych.

Większość informacji tłumaczona jest na najpopularniejsze języki takie jak niemiecki, hiszpański, francuski czy portugalski. Opisy niektórych produktów posiadają ponad 20 wersji językowych! Oczywiście każdy znajdujący się w bazie suplement ma opis w języku polskim.

Baza wiedzy a zakupy

Baza wiedzy o suplementach: The Best Supplements to nie tylko sprawdzone informacje o działaniu produktów. Autorzy wyszukują także strony producentów i najlepszych dystrybutorów by dać użytkownikom internetu możliwość zakupu wybranych specyfików w najlepszej możliwie cenie.

Dzięki temu masz możliwość nie tylko sprawdzić jaki produkt będzie dla Ciebie najlepszy ale również dowiesz się gdzie możesz go kupić w najkorzystniejszej w danym momencie cenie.

Czy warto? Odpowiedź wydaje się oczywista.

Podsumowanie

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat suplementów diety, które posiadasz albo zamierzasz kupić koniecznie musisz odwiedzić stronę o której piszę. Znajdziesz tam odpowiedzi na wszystkie nurtujące Ciebie pytania, rozwiejesz wątpliwości i co równie ważne będziesz mieć możliwość zakupu w najlepszej możliwej cenie w danym momencie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s